Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Trwa rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Olsztynku.

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych, to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków. W dzisiejszych czasach bardzo ważną rolę odgrywa ukończenie szkoły średniej i zdobycie świadectwa dojrzałości. Ukończenie szkoły daje szansę na zdobycie lepszej płatnej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia oraz przynosi dumę i satysfakcję z siebie.

 

Podejmując naukę w naszym Liceum dla Dorosłych zyskują Państwo nowe możliwości rozwoju, dostęp do wiedzy oraz solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Ukończenie nauki w naszym liceum jest przepustką na studia wyższe bądź daje możliwość rozwoju zawodowego na rynku pracy.  

 

ZA DARMO i BEZ DOJAZDÓW do Olsztyna czy Ostródy możecie Państwo uzupełnić wykształcenie średnie w Zespole Szkół w Olsztynku, ul. Zamkowa 6

 

Warunki rekrutacji:

  • Naukę w bezpłatnym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Olsztynku może rozpocząć absolwent gimnazjum, lub absolwent 8 klasowej szkoły podstawowej, który ukończył 18 r. ż. oraz absolwent zasadniczej szkoły zawodowej bądź branżowej szkoły I stopnia.
  • Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych i branżowych szkół I stopnia mogą rozpocząć kształcenie od drugiej klasy (trzeciego semestru) i skrócić czas nauki w Ogólnokształcącym Liceum dla Dorosłych do trzech lat.
  • Aby się u nas uczyć nie musisz zdawać żadnych egzaminów - liczy się kolejność zgłoszeń. 

 

Wymagane dokumenty przy rekrutacji do szkoły dla dorosłych znajdują się w zakładce rekrutacja:

  • świadectwo ukończenia gimnazjum/świadectwa ukończenia ośmioklasowej szkoły podstawowej/świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej/świadectwo ukończenia branżowej szkoły I stopnia
  • dowód osobisty (do okazania przy zapisie),
  • 2 zdjęcia legitymacyjne (można donieść w terminie późniejszym).


Rekrutacja trwa do 26 sierpnia 2022 r. Zajęcia rozpoczną się we wrześniu w systemie zaocznym w weekendy: piątek od 15:00 i w soboty od 8:00 do 15:00. Tel. kontaktowy 89 519 26 27. Sekretariat ul. Zamkowa 6, 11-015 Olsztynek

 

Dołącz jeszcze w tym roku!!!

Zapraszam
Ewa Orłowska
Dyrektor Zespołu Szkół w Olsztynku

Data dodania: 2022-08-02 14:08:48
Data edycji: 2022-08-02 14:08:57
Ilość wyświetleń: 1022

Kalendarz

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej