Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Biblioteka jako wszechświat

Biblioteka jako wszechświat

„Biblioteka jako wszechświat”- to tytuł Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego, który zorganizowała Warmińsko- Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie. Konkurs inspirowany był twórczością Jorge Luisa Borgesa, argentyńskiego pisarza, autora opowiadania „Biblioteka Babel”, w którym kreuje jeden z bardziej inspirujących, literackich wizerunków biblioteki. Wybrane opowiadanie Borgesa jest lekturą obowiązkową z języka polskiego w zakresie rozszerzonym. Nasi uczniowie (tym razem) nie zdobyli głównych nagród ale należą im się gratulacje za chęci, kreatywność i zaangażowanie w wykonanie zdjęć.

 

Swoją wizję biblioteki sfotografowali: Ewelina Kominek, Maria Andrzejak, Julia Tybulczuk, Anna Wasiołkowska, Karolina Kaszeta, Julia Przybysławska, Kinga Piotrowska, Amelia Zalewska, Maja Ługiewicz, Rafał Sobiecki. Wszystkie prace konkursowe można oglądać na wystawie w sali konferencyjnej WMBP w Olsztynie.

Data dodania: 2024-01-12 12:13:28
Data edycji: 2024-01-15 11:27:07
Ilość wyświetleń: 270

Kalendarz

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej