Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Aktywna tablica

Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 „Aktywna tablica”

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej zakłada, że jednym z zasadniczych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym. Ten rozwój powinien odbywać się w nowocześnie wyposażonej szkole.

 

"Pozytywne efekty osiągnięte w trakcie realizacji +Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017–2019 – Aktywna tablica+, skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, skłaniają do kontynuacji i rozszerzenia działań zarówno w zakresie podmiotowym, jak i przedmiotowym na dalsze lata tj. 2020-2024" – czytamy
w załączniku do projektu uchwały. Najbardziej ucieszyła nas informacja, że w tej perspektywie finansowej programu o dofinansowanie na wyposażenie szkoły mogą ubiegać się szkoły ponadpodstawowe. Co uczyniliśmy w pierwszej edycji w 2020 roku.

"Aktywna tablica 2020 - 2024"

Otrzymaliśmy dofinansowanie dla Naszej szkoły!

14 000 zł dofinansowania z programu plus 3 500 zł wkład własny.

W ramach dofinansowania zakupiliśmy 5 laptopów.

 

Dzięki dofinansowaniu z rządowych programów rozwijamy szkolną infrastrukturę oraz kompetencje uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

 

Projekt Aktywna tablica

Data dodania: 2022-02-17 08:13:34
Data edycji: 2022-02-17 08:13:54
Ilość wyświetleń: 432

Kalendarz

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej