Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Aktywna tablica

Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 „Aktywna tablica”

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej zakłada, że jednym z zasadniczych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym. Ten rozwój powinien odbywać się w nowocześnie wyposażonej szkole.

 

"Pozytywne efekty osiągnięte w trakcie realizacji +Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017–2019 – Aktywna tablica+, skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, skłaniają do kontynuacji i rozszerzenia działań zarówno w zakresie podmiotowym, jak i przedmiotowym na dalsze lata tj. 2020-2024" – czytamy
w załączniku do projektu uchwały. Najbardziej ucieszyła nas informacja, że w tej perspektywie finansowej programu o dofinansowanie na wyposażenie szkoły mogą ubiegać się szkoły ponadpodstawowe. Co uczyniliśmy w pierwszej edycji w 2020 roku.

"Aktywna tablica 2020 - 2024"

Otrzymaliśmy dofinansowanie dla Naszej szkoły!

14 000 zł dofinansowania z programu plus 3 500 zł wkład własny.

W ramach dofinansowania zakupiliśmy 5 laptopów.

 

Dzięki dofinansowaniu z rządowych programów rozwijamy szkolną infrastrukturę oraz kompetencje uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

 

Projekt Aktywna tablica

Data dodania: 2022-02-17 08:13:34
Data edycji: 2022-02-17 08:13:54
Ilość wyświetleń: 336

Kalendarz

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook