Kiermasz książek

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W Zespole Szkół w Olsztynku, 7 września 2016 roku , o godz. 10.35 ( długa przerwa), odbędzie się „Kiermasz podręczników szkolnych". Miejscem kiermaszu będzie dziedziniec Zamku i korytarz szkolny I-go Liceum im. Jacka Kaczmarskiego.

Tego dnia można będzie KUPIĆ, SPRZEDAĆ, WYMIENIĆ się podręcznikami, lekturami i innymi książkami, z których nie będziecie już korzystać, a będą przydatne innym uczniom naszej szkoły.

ZAPRASZAMY do aktywnego uczestnictwa w kiermaszu !!!!

Wszystkie pytania prosimy kierować do Pani Doroty Walter-Obrębskiej i Pani Aleksandry Nowakowskiej

Samorząd Uczniowski Książka – nierozdzielny towarzysz,
przyjaciel bez interesu,