Bartoszyckie atrakcje specjalnie dla ZS w Olsztynku

Dzięki uprzejmości Pani Marty Matelskiej, pedagog ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bartoszycach, młodzież ZS w Olsztynku mogła uczestniczyć w przepięknym przedstawieniu, którego inicjatorkami i aktorami były Panie z przedszkola w Bartoszycach. Przedstawienie było poświęcone problematyce autyzmu, codziennemu funkcjonowaniu osób autystycznych i sposobie odbierania przez nich świata. Bardzo dziękujemy za tak ciekawą lekcję wiedzy o autyzmie.

Dodatkowo Pani Marta zabrała młodzież (i nie tylko) na warsztaty zdobienia glinianych doniczek metodą decupage. Bardzo ciekawe i rozwijające zajęcia z pasjonatką wszelkich możliwych robótek ręcznych, Panią Grażyną Antonik, bardzo się uczniom podobały zwłaszcza, że efekt był niesamowity... Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Bartoszyckie atrakcje specjalnie dla ZS w Olsztynku