Festyn rekreacyjno-sportowy „Biegaj, skacz i baw się razem z Zamkiem”

Highslide JS

Tegoroczny Dzień Dziecka, po raz kolejny dla naszych uczniów był wyzwaniem. Młodzież z klasy II B Technikum Hotelarsko Gastronomicznego zorganizowała po raz drugi Festyn rekreacyjno – sportowy pod hasłem „ Biegaj, skacz i baw się razem z Zamkiem” dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Olsztynku.

Liczba tegorocznych uczestników festynu przekroczyła ponad 150 osób. Festyn odbył się 1 czerwca 2015 roku na Orliku przy Szkole Podstawowej. Celem festynu było promowanie aktywnego stylu życie i racjonalnego odżywiania się. Każdy uczestnik imprezy mógł wziąć udział w dwudziestu konkurencjach sportowych, podczas których mógł zmierzyć swoje siły. Serdecznie dziękujemy przybyłym Gimnazjalistom i ich opiekunom, którzy pomagali naszym uczniom w przeprowadzeniu wszystkich konkurencji.

Podczas całego festynu panowała miła i ciepła atmosfera, jednocześnie przygrzewało nam słońce, które obudziło wszystkich uczestników do aktywnego uczestnictwa w imprezie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy festynu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Organizatorem i opiekunem całej imprezy była Pani Dorota Dworczak. Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Festyn rekreacyjno-sportowy „Biegaj, skacz i baw się razem z Zamkiem”

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk