Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nadszedł długo oczekiwany przez nas dzień zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Gratulujemy wszystkim, którzy uzyskali promocję do następnej klasy. W szczególny sposób gratulujemy Tym, którzy otrzymali ją z wyróżnieniem.
A są to:
Karol Żmijewski
Magdalena Plewka
Piotr Król
Wiktoria Trochim
Martyna Jakubowska
Martyna Kaczmarczyk
Magdalena Malewicz
Oliwia Osowska
Wiktoria Rosińska
Wiktor Michalski
Anna Świtalska
Weronika Śmigielska
Aleksandra Milewska
Sandra Piecka
Bartosz Purzycki
Michał Jaworski

Prezes Rady Ministrów przyznaje corocznie stypendia uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazującym szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.

Najwyższą średnią ocen w I Liceum Ogólnokształcącym osiągnął Karol Żmijewski, a w Technikum Hotelarsko – Gastronomicznym Weronika Śmigielska. Są to uczniowie nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy tego szczególnego wyróżnienia.

Również Starosta Olsztyński wyróżnia najbardziej pracowitych i zdolnych uczniów fundując Nagrodę Starosty Olsztyńskiego „Młodzi i zdolni”.
Nie będzie chyba zaskoczeniem, że otrzymuje ją ta niepowtarzalna dwójka oraz Michał Jaworski z Branżowej Szkoły I Stopnia. Brawa!
**********************************
Czy pamiętacie początek roku szkolnego, gdy po raz kolejny przekraczaliśmy mury szkoły? Z żalem myśleliśmy o minionych wakacjach, a następne wydawały się tak odległe. Nic jednak nie trwa wiecznie! Nawet rok szkolny! Oto znów jesteśmy na finiszu! Czas na odpoczynek!
W czasie najatrakcyjniejszej nawet zabawy podczas wakacji nie zapomnijcie o rozwadze i ostrożności.
Życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć w okresie wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu! Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Zakończenie roku szkolnego