Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Drodzy uczniowie,
Minister Edukacji Narodowej ogłoszona rekrutację do czwartej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej.
Oto treść listu z Biura Organizacyjnego w Ministerstwie Edukacji Narodowej do Was uczniowie:

Zwracamy się w związku z tym z uprzejmą prośbą o upowszechnienie wśród uczniów informacji o naborze. Jesteśmy przekonani, że możliwość swobodnego wyrażania własnych poglądów przez dzieci i młodzież w sprawach bezpośrednio ich dotyczących, ma istotne znaczenie.

Rada jest organem pomocniczym ministra. Do jej zadań należy m.in. opiniowanie projektów dokumentów opracowywanych w ministerstwie, odnoszących się do spraw dzieci i młodzieży oraz przedstawianie własnych propozycji zmian w edukacji.

Do Rady kandydować mogą uczniowie szkół znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 13. rok życia oraz absolwenci tych szkół, którzy do dnia 31 lipca br. nie ukończą
21. roku życia.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się w komunikacie na
stronie internetowej ministerstwa (link:

Biuro Organizacyjne

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Jesteś tutaj: Home Strona główna Rekrutacja do czwartej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej