„Książka w pierwszoplanowej roli”

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 15 maja 2019 roku w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie miało miejsce rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Książka w pierwszoplanowej roli”.

W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Klaudia Erimus, Anna Fiałkowska, Weronika Śmigielska, Mateusz Jarzynka, Aleksandra Badziong, Anna Świtalska.

Spośród wymienionych uczestników konkursu Aleksandra Badziong zajęła III miejsce, a Anna Świtalska zdobyła wyróżnienie.

Szeczegółowa relacja z konkursu dostępne jest stronie Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie pod adresem oraz fotorelacja.

Jesteś tutaj: Home Strona główna „Książka w pierwszoplanowej roli”