Pożegnanie maturzystów

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Drodzy Maturzyści – jeszcze tak niedawno – nasi koledzy ze szkolnej ławki. Dziś przekraczacie próg życia, który nazywa się NIEZNANE. Z każdym dniem będziecie wchodzić w świat ludzi dorosłych. Kolorową krainę młodzieńczych marzeń coraz częściej przesłaniać będzie codzienność dorosłości.
Chcielibyśmy, abyście zabrali stąd:
wiedzę – która będzie przewodnikiem na kolejnych ścieżkach edukacji,
wartości – które wskażą właściwe kierunki życiowych wyborów,
wspomnienia – które będą korzeniami Waszego rozwoju,
trudne doświadczenia – które będą Waszą siłą w zmaganiach z rzeczywistością.
Życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawicie swoje serce, swój umysł i swoje siły.
Życzymy niepokoju, który nie pozwala trwać bezczynnie; szerokiego spojrzenia, które pomaga dostrzegać prawdy ukryte, i takiej radości, przy której smutek zamiera i pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje. Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Pożegnanie maturzystów