Szkolenie z pierwszej pomocy

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W poniedziałek 18 marca uczniowie ZS w olsztynku odbyli szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Odbyło się ono z inicjatywy Naszego Ucznia Tomka Sobol z klasy II THG, który aktywnie działa w Stowarzyszeniu Pomocy Humanitarnej FENI. Uczniów szkoliły aż 4 osoby: ratownik medyczny - Beata Rafalska, ratownik medyczny - Jacek Pietrasiuk, ratownik medyczny - Agata  oraz  pierwsza pomoc  - Tomasz Sobol, które dysponowały dużą ilością profesjonalnego sprzętu. Bardzo dziękujemy w imieniu uczniów za przeprowadzenie tak przydatnego życiowo szkolenia. Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Szkolenie z pierwszej pomocy