Szkolny Turniej Piki Siatkowej Chłopców 2018/2019

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W związku z tym, że do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, drogą losowania zostały utworzone dwie grupy:
grupa „A” (III LO, III ZSZ, I ZSZ)
grupa „B” ( IV TH, II LO, I LO).
W grupach drużyny grają systemem każdy z każdym, do półfinałów awansują dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Następnie rozegrają mecze półfinałowe, drużyna z I miejsca w grupie A, z drużyną z II miejsca w grupie B, i drużyna z I miejsca grupie B, z drużyną z II miejsca w grupie A. Drużyny, które zajęły w grupie trzecie miejsca zagrają o miejsce V.

TERMINARZ ROZGRYWEK GRUPOWYCH
1. III LO – III ZSZ gr. A ŚRODA 20.03. 5 GODZ. LEKCYJNA
2. III LO – I ZSZ gr. A PIĄTEK 22.03. 2 GODZ. LEKCYJNA
3. III ZSZ – I ZSZ gr. A WTOREK 26.03. 5 GODZ. LEKCYJNA