Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt 2018/2019

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

TERMINARZ ROZGRYWEK

1. III LO – I LO WTOREK 26.02., 7 GODZ. LEKCYJNA. (LO)
2. IV TH – II LO WTOREK 26.02., 8 GODZ. LEKCYJNA (ZAMEK)
3. IV TH – I LO ŚRODA 27.02., 8 GODZ. LEKCYJNA (ZAMEK)
4. IV TH – III LO CZWARTEK 28.02., 8 GODZ. LEKCYJNA (ZAMEK)
5. II LO – I LO PIĄTEK 01.03., 1 GODZ. LEKCYJNA (LO)
6. III LO – II LO PIĄTEK 01.03., 2 GODZ. LEKCYJNA (LO)
W nawiasach podane są sale gimnastyczne, w których rozegrane zostaną poszczególne mecze.
Mecz trwa do dwóch wygranych setów ( sety do 25 pkt., ewentualny tie-break do 15 pkt.).
Punktacja: zwycięstwo 2:0 – 3 pkt, 2:1 – 2 pkt., porażka 1:2 – 1pkt., porażka 0:2 – 0 pkt. W przypadku równej ilości punktów decyduje mecz bezpośredni, zaś w przypadku dalszej równości bilans setów i ewentualnie małych punktów.
Pierwsze trzy drużyny dostają medale ufundowane przez UKS „Awiator”. W przypadku nieścisłości lub błędów w terminarzu prosimy o kontakt z organizatorami.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego

Bogdan Sternicki
Grzegorz Rudziński

Jesteś tutaj: Home Strona główna Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt 2018/2019