Projekt edukacyjny "Matematyka w sztuce, sztuka w matematyce"

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Projekt przeznaczony był dla uczniów Zespołu Szkół w Olsztynku.

Uczniowie, którzy przystąpili do projektu, mieli za zadanie wykonanie pracy, w której dominującymi elementami były figury geometryczne.
Forma pracy była dowolna. Mógł to być obraz, rzeźba, kompozycja przestrzenna lub inna forma, jaka tylko wpadła młodzieży do głowy. 
Sposób wykonania pracy też był dowolny. Mogło to być malarstwo, grafika, grafika komputerowa, rzeźbienie w glinie, gipsie, konstelacje z drutu, haft, wyklejanki, wyszywanki itp.
Wszystkie prace godne były podziwu. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością

Za najpiękniejsze, najbardziej matematyczne prace uczniowie otrzymali nagrody.

Nagrodę główną przyznaną przez społeczność uczniowską w głosowaniu otrzymał uczeń klasy I LO – Piotr Król – za pracę pod tytułem „Leśny portret”

Wyróżnienie przypadło grupie z klasy III THG za pracę pod tytułem „Technokółka”

Wszystkim uczestnikom projektu gratulujemy inwencji twórczej.

Autorem i opiekunem projektu była pani Wioletta Żmijewska.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Projekt edukacyjny "Matematyka w sztuce, sztuka w matematyce"