Prezentacja książek

13 września na pierwszym spotkaniu z rodzicami, po ogólnej prezentacji Zespołu Szkół przez dyrektor Ewę Orłowską, Biblioteka Szkolna zaprezentowała książki zakupione w ramach dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ponadto wszyscy uczestnicy spotkania mogli obejrzeć wystawę plakatów promujących czytelnictwo oraz fotogramy wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców pod nazwą „Książa w roli głównej”. Rodzice otrzymali ulotki z zaletami książek i wpływem czytania na rozwój człowieka a uczniowie w performatywny sposób udowadniali wszystkim, że „Czytanie nie boli”.

Zapraszamy do lektury nowych książek jak i galerii.

Jesteś tutaj: Home Strona główna Prezentacja książek