Studniówka w Jagiełku

17.I. 2014 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jacka Kaczmarskiego odbył się 56 wieczór studniówkowy. Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, wreszcie: noc, która ma być ostatnim (czy aby na pewno?) szaleństwem przed maturą. Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się polonezem. Taniec w wykonaniu maturzystów zachwycił wszystkich obecnych, bowiem był nieszablonowy i wyjątkowy.
Noc upłynęła na wesołej zabawie, hucznych tańcach, ale trzeba pamiętać, że za 100 dni pierwszy w życiu poważny egzamin. "Jaka studniówka, taka matura". Jeżeli to powiedzenie ma choć ziarnko prawdy, to uczniowie klas III mają "magiczne 30%" w kieszeni.

Jesteś tutaj: Home Galerie Rok szkolny 2013/2014 Studniówka w Jagiełku