Zajęcia pozalekcyjne

 

Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć i grupa docelowa
Termin
Bakuła Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z matematyki co drugi tydzień wtorek 8.55 – 9.40 środa 7.15 – 8.00
Bramowicz Dorota 1) Młodzieżowy Klub Europejski
2) Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego
3) Warsztaty kulinarno - filmowe

poniedziałek 14.15 – 15.00

czwartek 14.15 – 15.00

2 razy w miesiącu

Dorożko Krystyna Zajęcia dodatkowe z geografii - maturzyści

poniedziałek 13.25 – 14.10

Dworczak Dorota Piłka siatkowa dziewcząt

wtorek godz. 15.00

Faryn Małgorzata Zajęcia dodatkowe z matematyki

piątek 12.35 - 13.20 lekcyjna co 2 tygodnie

Herda Mikołaj Zajęcia z maturzystami kl. 3b LO

poniedziałek 13.25 – 14.10

Hodyra Brygida Warsztaty maturalne – „Mein Ziel Abitur”

wtorek kl.2b 12.35 - 13.20
środa kl. 3a 14.15 – 15.00

Jędruszewski Sławomir Uroczystości okolicznościowe

wg potrzeb

Kruslińska – Zyśk Dorota Zajęcia dodatkowe z WOS maturzyści

wtorek 14.15 – 15.00

Łukaszewicz Joanna Kuchenne inspiracje – uczniowie ZS

środa 13.25 – 14.25 oraz wg potrzeb

Małek Grażyna

 Warsztaty maturalne kl. 3ab LO

środa 13.25 – 14.10

Nowakowska Aleksandra

Przygotowanie i obsługa imprez okolicznościowych

wg potrzeb

Pukis Monika

Cheerleaders „Mika”

piątek 13.20 – 14.10

Podhajna Ewa

„Gotowanie bez granic” – uczniowie ZS środa 15.00 – 17.00 oraz wg potrzeb

Rokicka Teresa

Zajęcia z maturzystami kl. 4a THG piątek 12.35 – 13.20

Rubaj Krystyna

Zajęcia przygotowujące do matury  kl. 3 LO, kl. 4 THG
Konsultacje dla wszystkich

piątek 12.35 – 13.20

piątek 13.20 – 14.10

Rudnicka Magdalena

DKF, warsztaty kulinarno – filmowe, wolontariat

2 razy w miesiącu

Staniszewska – Górka  Elżbieta

Zajecia z maturzystami – poziom rozszerzony 3ab LO 4aTHG

poniedziałek 13.20 – 14.10

Sternicki Bogdan

Piłka nożna i piłka siatkowa chłopców

środa 15.00 – 17.00

Suwiński Krzysztof

Sekcja żeglarska

piątek 14.00 – 16.00
starty w regatach

Walter – Obrębska Dorota

Zajęcia plastyczne

przygotowanie do konkursów i wystaw wg potrzeb

Wiśniewska Dorota

„ABC Kucharza” uczniowie ZS

czwartek 15.00 – 17.00 oraz wg potrzeb

Żmijewska Wioletta

„Teraz Matura” – warsztaty maturalne

Konsultacje

poniedziałek
14.15 poziom rozszerzony kl. 3ab LO
15.00 poziom podstawowy kl. 3ab LO
16.00 poziom rozszerzony kl. 2ab LO
 czwartek co drugi tydzień
15.00 poziom podstawowy kl. 2a LO

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Zajęcia pozalekcyjne

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk