Wielkanocna zbiórka żywności 2015 wolontariuszy z zamku

Uczniowie Zespołu Szkół tradycyjnie uczestniczyli w zbiórce żywności zorganizowanej 20 -21 marca przez Warsztaty Terapii Zajęciowej. W akcji wzięło udział 18 uczniów Technikum Hotelarsko – Gastronomicznego i Liceum Ogólnokształcącego. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas w sobotę 21 marca. Większość z nich już wcześniej uczestniczyła w zbiórce żywności, więc idea wolontariatu jest im bliska.

Wrażliwość, empatia i zrozumienie dla innych są wartościami nie do przecenienia. Liczymy na wolontariuszy w realizowaniu inicjatyw na rzecz drugiego człowieka. Czekamy na pomysły. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie.

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Wielkanocna zbiórka żywności 2015 wolontariuszy z zamku