Wielkanocna Zbiórka Żywności

Po raz kolejny wolontariusze z Zespołu Szkół im. K.C Mrongowiusza wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności. W dniach 23-24 marca można było spotkać naszych uczniów w sklepach  „Top Market”, „Carrefour” oraz tym samym wspomóc potrzebujących.

Zebrana żywność została przekazana do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olsztynku. Uczniowie kolejny raz poświęcili swój wolny czas, by pomóc innym.  Działalność wolontariuszy naszej szkoły nie jest jednorazowa i na pewno jeszcze nieraz będą nieść bezinteresowną pomoc potrzebującym, ponieważ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę i pomogli nam pomagać.

Paulina Leszczyńska

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Wielkanocna Zbiórka Żywności