Miesiąc wolontariatu trwa

To już następna akcja w ramach Miesiąca Wolontariatu w naszej szkole (po akcji Przeciw białaczce). Trwają: Góra grosza, Świąteczna paczka, Zbiórka karmy dla zwierząt, zbiórka książek dla polskich dzieci na Litwie. Do akcji aktywnie włączyły się panie: Dorota Dworczak, Jolanta Stejer i Magdalena Rudnicka.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za poświęcenie wolnego czasu na udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności (28 – 29.11.2014). Nawet najmniejszy dar, dany z serca, uszczęśliwi tych, najbardziej potrzebujących.

Wasza wrażliwość na potrzeby innych daje nadzieję, że nie jest to wasza ostatnia aktywność. Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Miesiąc wolontariatu trwa