I ty możesz zostać wolontariuszem

28 – 29 listopada 2014 r. odbędzie się już kolejna świąteczna zbiórka żywności, w naszym mieście organizowana przez Warsztaty Terapii Zajęciowej i Miejski Ośrodek Opieki Społecznej w Olsztynku. Osoby chętne zgłaszają się do p. Magdaleny Rudnickiej.

Akcja ta jest częścią Miesiąca Wolontariatu w naszej szkole – w tym roku nieco wcześniej.

W jego ramach odbędą się Dni Dawcy Szpiku – nasza szkoła włącza się do akcji szukania potencjalnych dawców, organizujemy konkurs plakatów, prelekcje nt. zagadnienia przeszczepów, realizacja spotu propagująca akcję (koordynator działań p. wicedyrektor Elżbieta Górka, organizator p. Dorota Dworczak, p. Magdalena Rudnicka)

Jeżeli nie jest Ci obojętny los ludzi potrzebujących wsparcia, włącz się do akcji!

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat I ty możesz zostać wolontariuszem

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk