Zbiórka żywności "Podziel się posiłkiem"

Wolontariusze z naszej szkoły włączyli się 3 i 4 października 2014 do ogólnopolskiej akcji Banku Żywności Podziel się posiłkiem. Przedsięwzięcie zorganizowały organizacje wspierające osoby nieradzące sobie w życiu, między innymi olsztyneckie Warsztaty Terapii Zajęciowej. Pan Radosław Szczęchor, współpracujący z naszymi wolontariuszami od dwóch lat, jak zwykle przygotował ze współpracownikami stanowiska i materiały promocyjne w sklepach: Biedronka, Top Market i Netto. Wolontariusze – 22 osoby (dziewczęta!) z Zespołu Szkół zachęcały mieszkańców Olsztynka i gminy do wsparcia rodzin potrzebujących. Akcja była głośna i efektywna – zebrano 470 kg żywności!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom, szczególnie tym, które uczestniczyły w akcji po lekcjach i w sobotę, poświęciły swój wolny czas. Trzeba przyznać, że uczennice Technikum Hotelarsko – Gastronomicznego od razu zgłosiły się do akcji w czasie wolnym od zajęć. Dwie uczennice zasługują na wyjątkowe wyróżnienie: Aneta Angielska i Monika Łapińska z kl. I a THG, na zbiórkę żywności poświęciły swój czas wolny dwukrotnie w piątek (po lekcjach) i w sobotę. Zaprasamy do galerii.

Wszystkim uczestnikom akcji dziękujemy:
1. Anecie Angielskiej
20. Oli Mierzejwskiej
21. Katarzynie Zakrzewskiej
22. Oli Karpińskiej

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Zbiórka żywności "Podziel się posiłkiem"