Miesiąc Wolontariatu

Po raz kolejny trwa w naszej szkole Miesiąc wolontariatu. Zakończyły się dwie zbiórki żywności – dla Warsztatów Terapii Zajęciowej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynku. Nie zawiedli nasi uczniowie. Grupa ponad 25 osób poświęciła swój prywatny czas w piątek 29.11 po południu i sobotę(30.11) na przedświąteczną akcję. Zebrano produkty o dłuższej przydatności do spożycia, słodycze, a nawet drobne prezenty dla najmłodszych. Ciesz, że idea wolontariatu jest znana naszym uczniom, uważają ja za wartościową i już zapowiadają swój udział w następnych akcjach charytatywnych.

Uczestniczki: Agnieszka Kowalewska, Monika Malinowska, Joanna Stanka, Aneta Wiśniewska, Dominika Zakrzewska, Angelika Górczyńska, Anna Kaczmarczyk, Paulina Borcun, Izabela Bogacka, Marlena Piotrowska, Anna Szulc, Laura Archacka, Ilona Szczyglak, Angelika Rutkowska, Aleksandra Grabowska, Magdalena Suszyńska, Joanna Kalwara, Aleksandra Pisarkiewicz, Dominika Klimek, Malwina Nyga, Monika Zięcina, Daniela Sieńska.

 

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Miesiąc Wolontariatu

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk