Wolontariusze Razem dla Mieszkańców Olsztynka i Okolic

Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli po raz kolejny w akcji Podziel się posiłkiem, zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej. Aż 27 osób poświęciło swój wolny czas, zbierając żywność w dniach 4-5.10.2013r.w sklepach: Biedronka i Zielony market. Mieszkańcy wkładali do wystawionych koszy produkty, które zostaną rozdane przez organizatorów potrzebującym.

Cenimy wrażliwość naszych młodych wolontariuszy i liczymy na zaangażowanie w inne akcje charytatywne, o których będziemy na bieżąco informować.

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Wolontariusze Razem dla Mieszkańców Olsztynka i Okolic