Uczennica Klasy III LO w Finale "Ośmiu Wspaniałych”

Justyna Kalwara została doceniona przez komisję w Starostwie – zajęła pierwsze miejsce w powiatowej edycji Ośmiu wspaniałych, konkursie dla wolontariuszy, organizowanym od kilku lat przez fundację Świat na tak. Jej działania na rzecz środowiska, szczególnie fotograficzno – filmowe projekty z podopiecznymi z Domu dla Dzieci i Warsztatów Terapii Zajęciowej uznano za wyjątkowe.

To już kolejna wolontariuszka z naszej szkoły, która będzie uczestniczyć w ogólnopolskiej Gali. W ubiegłym roku wzięła w niej udział Magda Nyga.

Gratulujemy !!!

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Wolontariat Uczennica Klasy III LO w Finale "Ośmiu Wspaniałych”