Smacznego w Domu Dla Dzieci (Projekt Wolontariuszy Razem)

19 kwietnia 2013 r. odbyły się kolejne zajęcia kulinarne prowadzone przez Panią Magdalenę Rudnicką. Tym razem postanowiliśmy odpuścić sobie zbędne kalorie pochodzące z deserów i zobiliśmy zecydowanie mniej kaloryczną wiosenną sałatkę. Kilka produktów, a była naprawdę bardzo pyszna i godna polecenia. To było jako dodatek do dania głownego, którym była zapiekanka. Ta również należy do naszych ukrytych, prostych przepisów. To tylko cztery składniki, a najadłby się nie jeden. Oczywiście jak zawsze udostępniamy nasze przepisy i zachęcamy do zrobienia i spróbowania potraw w domu. Smacznego!!!

Sałatka:

• 1 kapusta lodowa
  • 3 świeże ogórki
  • 2 pomidory
  • 1 czerwona cebulka
  • 1 opak. sera vety
  • 2 opak. sosu do sałatek z koperkiem
  • sól, pieprz

Zapiekanka

• 15 ugotowanych ziemniaków
  • 4 cienkie kiełbaski
  • ok 10 plasterków sera