Wyniki turnieju o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców 2015/2016

Zakończono rozgrywki o Mistrzostwo Szkoły w Piłce Siatkowej Chłopców 2015/2016. W turnieju wzięło udział sześć zespołów. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegrano15 meczów. Drużyną, która wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce była reprezentacja klasy I b LO (14 pkt.). II miejsce zajęła klasa III ZSZ (12 pkt.), a III miejsce klasa II ZSZ (9 pkt.).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a medale ufundowane przez Zarząd UKS AVIATOR wręczone zostaną na apelu.

Bogdan Sternicki

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Sport Wyniki turnieju o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców 2015/2016