Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - zakończony

Zakończył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Wzięło w nim udział 7 drużyn z klasy: I A i B, II A i B Liceum Ogólnokształcącego i z Technikum Hotelarsko-Gastronomicznego klasy: I TH, IIATH, III A TH i IV B TH.  16 marca rozegrany został ostatni mecz pomiędzy klasami II A i II B LO z wynikiem 2:0. Łącznie rozegranych zostało 21 meczy, systemem każdy z każdym. Po zaciętej walce na pierwszym miejscu uplasowały się dziewczęta z klasy I B LO z wynikiem 16 pkt., następnie na miejscu drugim znalazły się dziewczęta z klasy IV THB z wynikiem 15 pkt. Ostatnie miejsce na podium zdobyły dziewczęta z klasy II A LO z wynikiem 12 pkt. Cały turniej przebiegł bez żadnych zakłóceń, podczas którego towarzyszył nam duch sportowej rywalizacji. Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za udział w turnieju i gratulujemy zwycięzcom.

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Sport Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - zakończony