VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców "Zamek Cup 2015"

Highslide JS

W dniu 25.11.2015 r. w hali sportowej Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku odbył się VI Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych „Zamek CUP 2015” o Puchar Starosty Olsztyńskiego. Organizatorem Turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „AVIATOR”, działający przy Zespole Szkół w Olsztynku. W turnieju brały udział 4 drużyny z powiatu olsztyńskiego:

• Zespół Szkół w Olsztynku
  • Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku
  • Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach
  • Zespół Szkół w Biskupcu

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, mecze trwały po 24 minuty. Każda z drużyn rozegrała trzy mecze. Zawodnicy wszystkich drużyn byli bardzo zaangażowani w rozgrywki, widać było u nich chęć zwycięstwa. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. Wszystkie mecze wygrała drużyna gospodarza turnieju z Zespołu Szkół w Olsztynku i zajęła I miejsce. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół w Biskupcu i III miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach.

Zwycięska drużyna ZS w Olsztynku wystąpiła w składzie: Jankowski Mateusz, Iwaszko Cezary, Maziec Bartek, Kuchciński Maciej, Parakenings Michał, Pechta Radek, Potoplak Patryk, Łuszczak Radek, Wilk Kacper, Sochocki Kamil. Opiekunem drużyny jest Pan Bogdan Sternicki.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez Starostę Olsztyńskiego i medalami, które ufundował Zarząd UKS „AVIATOR”.

Podczas turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza dla, których statuetki ufundował również Zarząd UKS „AVIATOR”.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łuszczak Radek z Zespołu Szkół w Olsztynku, najlepszym strzelcem został Rybkiewicz Przemek z Zespołu Szkół w Biskupcu , a bramkarzem turnieju został również zawodnik Zespołu Szkół w Olsztynku - Michał Parakenings. Wszystkim wyróżnionym zawodnikom gratulujemy.

Działalność UKS „AVIATOR” możliwa jest dzięki dofinansowaniu uzyskanemu ze środków Urzędu Miasta i Gminy Olsztynek, za co bardzo dziękuję w imieniu wszystkich członków klubu władzom naszego miasta.

Turniej uświetnił występ dziewcząt z zespołu tanecznego ,,MIKA”, działającego w Zespole Szkół w Olsztynku pod kierunkiem Pani Moniki Pukis.
Zawodnicy zjedli również smaczny posiłek przygotowany przez uczniów Technikum Gastronomicznego pod nadzorem Pani Ewy Podhajnej i Pana Sławomira Jędruszewskigo.

Organizatorzy turnieju składają podziękowania ratownikom medycznym z PCK w Olsztynie za nieodpłatne zabezpieczenie turnieju oraz Dyrektorowi Gimnazjum im. Noblistów Polskich Pani Irenie Jędruszewskiej za nieodpłatne udostępnienie hali sportowej.

Dziękujemy również za zaszczycenie swoją obecnością zaproszonym gościom, wszystkim, którzy pomagali przy organizacji turnieju oraz kibicom. Zapraszamy do galerii.

Organizatorzy:
nauczyciele wychowania fizycznego
Zespołu Szkół w Olsztynku

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Sport VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców "Zamek Cup 2015"