Praktyki hotelarzy na Promach Unity Line

W roku szkolnym 2013/2014 Zespół Szkół w Olsztynku podpisał umowę z firmą Unity Liny, która umożliwia młodzieży odbywania praktyk zawodowych na promach pływających na trasie Polska-Szwecja. Dwoje uczniów naszej szkoły Marta Malinowska klasa II thb i Łukasz Krawczyk klasa III th właśnie wrócili z praktyk. Przez dwa tygodnie pływali na promie Skania , pracowali na różnych działach m.in. housekkeping, recepcja, kuchnia, restauracja. Uczniowie ciężko pracowali, ale są zadowoleni, nawiązali nowe znajomości. Było to dla nich nowe doświadczenie, poznali charakter pracy na morzu. Po zakończeniu praktyki otrzymali imienne referencje w dwóch wersjach językowych. W miesiącu lipcu i sierpniu kolejni uczniowie z m.in. Angelika Górczyńska, Przemek Nowakowski, Klaudia Cudzewska, Patrycja Szczyglak, Weronika Pydyn oraz Żaneta Szmelter również odbędą praktyki na promach.

Życzymy im wytrwałości i powodzenia.

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Praktyczna nauka zawodu Zajęcia praktyczne hotelarzy Praktyki hotelarzy na Promach Unity Line