Praktyki Hotelarzy na Promach Unity Line Polska-Szwecja

W roku szkolnym 2013/2014 nawiązaliśmy współpracę z firmą Unity Line ze Szczecina, która umożliwi uczniom naszej szkoły wyjazdy na dwutygodniowe praktyki na promach pasażerskich pływających na trasie Świnoujście-Szwecja (Trelleborg, Ystad). Są to promy: Wolin, Skania, Polonia, Gryf.

Uczestnicy praktyk poznają specyficzny charakter pracy hotelarzy i gastronomów na morzu. Cały program praktyk realizowany jest na promie m.in. restauracja, kuchnia, recepcja, housekeeping. Praktykanci będą mieli okazję do posługiwania się językiem obcym jak również zdobywać nowe doświadczenie i umiejętności, które na pewno będą przydatne w ich dalszej karierze zawodowej. Będą mieli możliwość zwiedzenia szwedzkich miast, do których dopływają.

Na zakończenie każda osoba otrzyma pisemne zaświadczenie o odbyciu praktyki na promie. Zaświadczenie w formie opinii, w dwóch wersjach językowych zawierać będzie zakres wykonywanych prac, okres odbywania praktyk oraz ocenę. Uczniowie zagwarantowane będą mieli:

• zakwaterowanie w 3 osobowych kabinach wewnętrznych z prysznicem i toaletą
  • pełne, całodobowe wyżywienie w mesie załogowej ( trzy gorące posiłki + nocny bufet z zimnymi przekąskami)
  • całodobowy dostęp do zimnych i gorących napojów w mesie załogowej
  • całodobowy dostęp do pralni załogowej i środków piorących
  • w nagłych zachorowaniach możliwość skorzystania z porady oficera medycznego, opieki pielęgniarki oraz dostępu do podstawowych lekarstw
  • możliwość korzystania z bezpłatnej pralni chemicznej
  • sale wypoczynkowe z telewizją satelitarną i odtwarzaczem DVD
  • możliwość zakupów w sklepie kosmetycznym i butiku po obniżonych cenach
  • zwrot kosztów dojazdu do i z praktyk.

Wyjazdy na takie praktyki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół hotelarsko-gastronomicznych z całej Polski.

Jesteś tutaj: Home Dla uczniów Praktyczna nauka zawodu Zajęcia praktyczne hotelarzy Praktyki Hotelarzy na Promach Unity Line Polska-Szwecja