Spotkania indywidualne rodziców z nauczycielami

Szanowni Rodzice !
Przygotowaliśmy dla Państwa wykaz wolnych godzin tzw. „okienek" w pracy nauczycieli. W podanych dniach tygodnia i godzinach, możecie Państwo kontaktować się w sprawie osiągnięć w nauce Waszego dziecka.

 

L.p. Nauczyciel Przedmiot  Termin  Miejsce 
1. Urban Bożena - działalność gospodarcza w gastronomii,
-usługi gastronomiczne, pracownia obsługi konsumenta 
wtorek
8.55-9.40 
ul. Zamkowa 6 
2. Bakuła Katarzyna - matematyka poniedziałek
9.50-10.35
ul. Zamkowa 6
3. Bladowski Sławomir - chemia,
- fizyka
wtorek –LO
15.00-15.45
ul. Klikowicza 4
4. Bramowicz Dorota - język angielski,
- wos
czwartek
14.15-15.00
ul. Zamkowa 6
5. Dorożko Krystyna - geografia,
- marketing usług hotelarskich,
- usługi dodatkowe w hotelarstwie,
poniedziałek
13.25-14.10
ul. Zamkowa 6
6. Dworczak Dorota - w-f,
- EDB
środa
10.55-11.40
ul. Zamkowa 6
7. Faryn Małgorzata - matematyka,
- pracowania obsługi informatycznej
piątek
10.55-11.40
ul. Zamkowa 6
8. Herda Mikołaj - język angielski wtorek
11.45-12.30
ul. Zamkowa 6
9. Hodyra Brygida - język  niemiecki czwartek
9.40-10.35
ul. Klikowicza 4
10. Jędruszewski Sławomir - język polski,
- podstawy hotelarstwa,
- zajęcia praktyczne,
- działalność recepcji
czwartek
10.55-11.40
ul. Zamkowa 6
11. Kruślińska-Zyśk Dorota - historia,
- wos
piątek
9.50-10.35
ul. Zamkowa 6
12. Łukaszewicz Joanna - zasady żywienia, organizacja produkcji gastronomicznej ,
- technologia gastronomiczna z towaroznawstwem,
- wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii
czwartek
9.50-10.35
ul. Zamkowa 6
13. Małek Grażyna - geografia,
- podstawy przedsiębiorczości,
- przyroda
wtorek
10.55-11.40
ul. Klikowicza 4
14. Nowakowska Aleksandra - pracowania informacji turystycznej,
- pracownia hotelarstwa i turystyki,
- organizacja imprez i usług turystycznych
środa
10.55-11.40
ul. Zamkowa 6
15. Pukis Monika - język angielski poniedziałek
8.45-9.45
ul. Klikowicza 4
16. Podhajna Ewa - przetwórstwo spożywcze,
- pracownia planowania żywienia produkcji gastronomicznej,
- technologia gastronomiczna z towaroznawstwem,
czwartek
9.50-10.35
ul. Zamkowa 6
17. Rokicka Teresa - język niemiecki poniedziałek
9.50-10.25
ul. Zamkowa 6
18. Rubaj Krystyna - biologia,
- w-f
piątek
14.15-15.00
ul. Klikowicza 4
19. Rudnicka Magdalena - język polski,
- wok
wtorek
9.50-10.35
ul. Zamkowa 6
20. Staniszewska-Górka Elżbieta - język polski poniedziałek
13.25-14.10
ul Klikowicza 4
21. Sternicki Bogdan - w-f czwartek
11.45-12.30
ul. Zamkowa 6
22. Suwiński Krzysztof - wychowawca klasy IIa LO
- historia
- wodne wychowanie
czwartek
10.55-11.40
ul. Klikowicza 4
23. Żmijewska Wioletta - matematyka wtorek
8.00-8.45
ul. Klikowicza 4
24. Ks. Wiktor Rusin - religia czwartek
8.55-9.40
ul. Klikowicza 4
25. Ks. Zembek Damian - religia wtorek
9.45-10.35
ul. Zamkowa 6
26. Wiśniewska Dorota - usługi żywieniowe w hotelarstwie,
- pracownia obsługi klienta,
- wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii,
- gospodarka magazynowa w zakładzie przetwórstwa spożywczego
wtorek
8.55-9.40
ul. Zamkowa 6

Serdecznie zapraszamy!

środa

10.55-11.40

Jesteś tutaj: Home Dla rodziców Spotkania indywidualne rodziców z nauczycielami

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj politykę plików cookies..

Akceptujesz cookies na tej stronie?

EU Cookie Directive Module Information