Filmowa Gra Miejska w Olsztynku

Druga edycja Filmowej Gry Miejskiej w Olsztynku odbędzie 9 czerwca 2015, pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej (Filmoteki Szkolnej). Organizują ją uczniowie wszystkich typów szkół w Olsztynku: Zespołu Szkół, Gimnazjum im. Noblistów Polskich, Gimnazjum SPSK, Szkoły Podstawowej. Motto tegorocznej Gry brzmi Apetyt na życie. Uczestnicy 6 szkół z Gminy Olsztynek i Gierzwałdu, w mieszanych grupach (w każdej przedstawiciele wszystkich szkół) będą musieli znaleźć drogę do 7 stanowisk, aby wykonać zadania i rozwiązać zagadki filmowe. Gra rozpocznie się i zakończy w Pracowni Filmoteki Szkolnej w Zespole Szkół w Olsztynku. Zapowiada się mnóstwo atrakcji. Zapraszamy.

Jesteś tutaj: Home Edukacja filmowa Przeglądy filmowe (DKF) Filmowa Gra Miejska w Olsztynku