Projekt Kino Objazdowe

Highslide JS

W ferie zimowe z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej i Dyskusyjnego Klubu Filmowego Zespołu Szkół w Olsztynku ruszył projekt Kino Objazdowe. Spotkania odbywają się w Świetlicach Środowiskowych naszej gminy. Dzieci z okolicznych miejscowości mają okazję oglądać filmy i uczestniczyć w grach i zabawach filmowych. Młodzi widzowie z Elgnówka, Królikowa i Jemiołowa obejrzeli już dwa pełnometrażowe filmy animacyjne Ryś i spółka i Epoka lodowcowa 3. Pierwszy obraz ma niewątpliwie charakter edukacyjny. Dzieci miały za zadanie rozpoznać wszystkie występujące tam zwierzęta i przedstawić je w plastycznej formie, a nie było to łatwe – mnóstwo zwierzaków i to egzotycznych

Młodzi ludzie z naszego miasta: Paweł Pietrzak, Ola Dymarska , Paulina Leszczyńska, Malwina Nyga, przy wsparciu organizacyjnym radnego Roberta Waraksy, opiekuna DKF M. Rudnickiej oraz MDK w Olsztynku prezentują filmy i prowadzą zajęcia dla maluchów. Inicjatywa warta promocji, bo kształtuje wrażliwość estetyczną, edukuje, ale też bawi. Może do kina daleko, ale kino może odwiedzić młodych widzów.

Jesteś tutaj: Home Edukacja filmowa Przeglądy filmowe (DKF) Projekt Kino Objazdowe

Ta strona korzysta z plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk