Filmowa Gra Miejska na start!

5 czerwca 2014 r.Olsztynkiem zawładną filmowcy, tu odbędzie się po raz pierwszy Filmowa Gra Miejska, organizowana przez Dyskusyjny Klub Filmowy w Zespole Szkół i młodzież reprezentującą wszystkie typy szkół w Olsztynku, przy wsparciu i pod patronatem Filmoteki Szkolnej (CEO). Motywem przewodnim jest sam film - quizy i zadania dające możliwość wykazania się znajomością polskich filmów, warsztatu i języka filmu, ale też kreatywnością w dziedzinie scenografii, charakteryzacji, dialogu itp.

6 maja 2014 odbyły się warsztaty filmowe dla organizatorów MGF; poprowadziła je animatorka z Warszawy z Centrum Edukacji Obywatelskiej pani Lila Majchrzycka. Podczas spotkania 21 osób ze wszystkich typów szkół w Olsztynku mieli okazję poznać język filmu oraz zasady organizacji takiej imprezy. Zajęcia miały charakter warsztatowy - uczniowie rozwiązywali zadania, poznawali sposoby wykorzystania filmu w grze miejskiej. Teraz każda grupa przygotowuje zadania dla uczestników Gry. Zobacz plakat.

Gwarantujemy świetną zabawę !

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Jesteś tutaj: Home Edukacja filmowa Konkursy i festiwale Filmowa Gra Miejska na start!