Kolejna edycja Kursu Filmoteki Szkolnej

W ferie zakończyła się jesienna edycja Kursu Filmoteki Szkolnej, w której udział wzięli uczniowie klasy II a THG i I a THG. Pod koniec marca ruszyła edycja wiosenna, tym razem zgłosiły się dwie żeńskie ekipy przyszłych filmowców, z Technikum Hotelarsko - Gastronomicznego: Iza Bogacka, Paulina Borcun, Angelika Wojda, Sylwia Piotrowska oraz druga z Liceum Ogólnokształcącego: Beata Marchwińska, Monika Malinowska z ekipą. Każda grupa wykonuje samodzielnie zadania związane a warsztatem filmowym, na koniec realizuje krótką etiudę filmową. Ekipy prowadzą swoje blogi, warto do nich zajrzeć na stronie www.filmotekaszkolna.pl (zakładka Filmoteka Szkolna Akcja ! EduTuba).

Owocnej pracy drogie Panie !

Jesteś tutaj: Home Edukacja filmowa Konkursy i festiwale Kolejna edycja Kursu Filmoteki Szkolnej