Sukces naszych filmowców w Konkursie na spot filmowy

To już kolejny sukces naszej ekipy animatorów filmowych. Dalia Kominek, Karolina Marchlewska i Ula Ptaszkowska zajęły pierwsze miejsce w Konkursie na spot telewizyjny Zanim będzie za późno., zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie, pod patronatem między innymi olsztyńskich mediów. W formie animacji filmowej zaprezentowały niezwykle sugestywnie skutki zażywania narkotyków i dopalaczy.

Dziewczyny już od dłuższego czasu realizują swoje małe projekty, które zostały docenione podczas I Młodzieżowego Festiwalu Filmowego Moja przestrzeń oraz Konkursu na spot popularyzujący ideę wolontariatu Zbiórka żywności. Jak same mówią, pomysł zmierzenia się z tą formą filmową podsunęły im warsztaty animacji filmowej w Wytwórni Se-ma-for w Łodzi, w których uczestniczyły w ramach projektu współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Olsztynie. Dziewczyny wezmą udział w Konferencji na temat zapobiegania narkomanii. Spot będzie emitowany przez TVP w Olsztynie.

Jesteś tutaj: Home Edukacja filmowa Konkursy i festiwale Sukces naszych filmowców w Konkursie na spot filmowy