Akcja "Książka dla mojego Rodaka na Litwie"

Chcesz podarować Rodakom książkę? Może masz książki,  które są w dobrym stanie i zalegają na półkach? Uwolnij je! Podaruj je Polakom ze Wschodu!

Zwracamy się z prośbą o nieodpłatne przekazanie na Litwę książek i podręczników w języku polskim, które są już Wam  nieprzydatne. Nasi Rodacy będą Wam bardzo wdzięczni za ten gest. Mogą to być książki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, słowniki, elementarze, lektury szkolne itp.

Wszystkie książki można przynosić do biblioteki lub do sali 17 do pani Beaty Bukowskiej do dnia 12 października.

Jesteś tutaj: Home Biblioteka Praca pedagogiczna Akcja "Książka dla mojego rodaka na Litwie"