Wyniki z zakończenia Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zakończył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się siedem drużyn (60 zawodników) ze wszystkich typów szkół w Zespole Szkół w Olsztynku. Turniej rozgrywany był systemem grupowym. Zwycięzca grupy I spotkał się w półfinale z drużyną z 2 miejsca grupy II, i na odwrót. W pierwszym półfinale reprezentacja klasy III B LO pokonała drużynę technikum 4 : 0, w drugim półfinale klasa II LO pokonała klasę III ZSZ 5 : 1.

W meczu o trzecie miejsce reprezentacja technikum wygrała z III ZSZ 6 : 1, a w meczu finałowym klasa III B LO pokonała klasę II LO 5 : 1. Wszystkie mecze wzbudzały wiele pozytywnych emocji, zawodnicy pomimo złych warunków atmosferycznych ambitnie podchodzili do każdego spotkania.

Wyłoniono również strzelca turnieju, którym został Arkadiusz Ożóg z klasy II LO zdobywając 18 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Mikołajczak z klasy III b LO , a najlepszym bramkarzem Robert Milewski również z klasy III b LO.
Skład zwycięskiej drużyny: Szymon Petryucha, Kacper Wilk, Jakub Mikołajczak, Adam Gąsiorowski, Robert Milewski, Lampkowski Patryk i Miłosz Piórkowski.

Skład drużyny IILO: Ożóg Arkadiusz, Lewandowski Marcin, Wojtaś Tomasz, Biskupski Gracjan, Skłodowski Filip, Jabłoński Krzysztof, Jabłoński Daniel, Sośnicki Patryk i Kociołowicz Jordan.

III miejsce reprezentacja klas technikum: Sochocki Kamil, Prskało Martin, Orłowski Kamil, Drzewiecki Adrian, Auguściński Mateusz, Szymański Tomasz, Kociołowicz Wiktor, Nowakowski Patryk, Ludwikowski Patryk i Mergalski Jakub.
Gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home Wyniki z zakończenia Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców