Czternasta edycja Dnia Przedsiębiorczości

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zapraszamy do udziału w czternastej edycji Dnia Przedsiębiorczości, która odbędzie się w naszej szkole 25 kwietnia 2017 r.

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:

• odbycia jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy weryfikującej plany edukacyjne,
  • zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie,
  • pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu,
  • doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową,
  • zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłoszenie do koordynatora programu - pedagoga szkolnego Wioletty Płoskiej.

Jesteś tutaj: Home Czternasta edycja Dnia Przedsiębiorczości