Rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców - wyniki

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Rozegrano 15 spotkań, każda z drużyn rozegrała pięć spotkań. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące. Reprezentacje klas potraktowały turniej bardzo ambitnie. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. W tym roku szkolnym mistrzem szkoły w piłce siatkowej chłopców została reprezentacja klasy III ZSZ. Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy II TH i trzecie miejsce reprezentacja klasy II b LO.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Gutkowski Szymon, Pawlicki Patryk, Pechta Radek, Chociłowski Krzysztof, Kalwara Robert, Weroniecki Sebastian i Chudyński Piotr.

Skład reprezentacji II TH:Sochacki Kamil, Drzewiecki Adrian, Orłowski Kamil, Szymański Tomasz, Kociołowicz Wiktor, Prskało Martin, Schiling Łukasz.

Klasa II b LO: Wilk Kacper, Piórkowski Miłosz, Milewski Robert, Śmigielski Krystian, Gąsiorowski Adam, Mikołajczak Jakub i Lampkowski Patryk.
Pozostałe miejsca: czwarte klasa III a LO, piąte klasa I LO i miejsce szóste klasa II a LO.

Zwycięzcą gratulujemy.

Drużyny, które zajęły miejsca I - III otrzymają medale ufundowane przez Zarząd UKS „AVIATOR" . Zobacz wyniki rozgrywek.

Jesteś tutaj: Home Rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców - wyniki