Warsztaty kulinarno-kelnerskie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

8 lutego 2107r. nauczyciele z ZS w Olsztynku, w ramach kilkuletniej już współpracy, zaprosili na warsztaty kulinarno - kelnerskie uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bartoszycach. Tematem zajęć kulinarnych była kuchnia grecka, a kelnerskich walentynki. Do Olsztynka przyjechało 8 uczniów pod opieką Pań: Elżbiety Jóźwickiej i Marty Matelskiej. Uczniowie z SOSW samodzielnie wykonali potrawy - musakę (zapiekankę z bakłażanem), choriatiki (sałatkę grecką)i tzatzyki (sos jogurtowy). W pracy kolegom z Bartoszyc pomagali uczniowie z III klasy ZSZ oraz uczennice z III A THG. Po przyjemnej pracy i konsumpcji na walentynkowym stole zaproszeni goście odwiedzili multimedialne muzeum Stalagu IB w Olsztynku. Nasze spotkanie wspomogły lokalne firmy: Tymbark, Octim, olsztynecki Młyn, Apteka Medfarm, olsztynecki Ośrodek Zdrowia. Zapraszamy do galerii.

Jesteś tutaj: Home Warsztaty kulinarno-kelnerskie