Studniówka 2017

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

20.01.2017 roku uczniowie klas maturalnych – III a LO, III b LO, IV a THG i IV b THG bawili się na Balu Studniówkowym w Hotelu Omega w Olsztynie.

Szanując tradycję i obyczaje, zabawę rozpoczęto staropolskim polonezem, w którego podniosłą atmosferę wprowadziły uczestników słowa A. Mickiewicza odczytane przez uczennicę.

Na 100 dni przed maturą uczniowie odłożyli na bok wszelkie poważne tematy, zagadnienia i zadania, a ich udziałem stała się wspaniała zabawa. Wszyscy poddali się urokowi wieczoru i doskonale bawili się do białego rana.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli w organizacji Studniówki oraz tym wszystkim, którzy bawili się razem z nami.

Jesteś tutaj: Home Studniówka 2017