Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Rozegrano 15 spotkań, każda z drużyn rozegrała pięć spotkań. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące. Reprezentacje klas potraktowały turniej bardzo ambitnie. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. W tym roku szkolnym mistrzem szkoły w piłce siatkowej chłopców została reprezentacja klasy III TH. Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy II LO i trzecie miejsce reprezentacja klasy III A LO, która uzyskała tyle samo punktów co drużyna klasy III B LO, jednak w bezpośrednim meczu tych drużyn zwyciężyła reprezentacja klasy III A LO, i to ona zdobyła trzecie miejsce w rozgrywkach.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Drzewiecki Adrian, Sochocki Kamil, Szymański Tomasz, Pryskało Martin, Orłowski Kamil, Kociołowicz Wiktor, Majewski Konrad.

Skład reprezentacji II LO: Lewandowski Marcin, Kociołowicz Jordan, Kuciński Szymon, Jabłoński Daniel, Jabłoński Krzysztof, Ożóg Arek, Skłodowski Filip, Wojtaś Tomasz.
Klasa III A LO: Lubiejewski Arek, Durka Cyprian, Sawicki Sebastian,Kotwicki Adrian, Więcławski Jakub, Piasecka Ada, Gawęda Patryk, Mówiński Miłosz.

Pozostałe miejsca: czwarte klasa III B LO, piąte klasa IV A TH i miejsce szóste klasa III ZSZ.

Zwycięzcą gratulujemy.

Drużyny, które zajęły miejsca I - III otrzymają medale ufundowane przez Zarząd UKS „AVIATOR” . Tabela wyników.

Jesteś tutaj: Home Zakończenie Szkolnego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców w roku szkolnym 2017/2018